Інтермаг – лідер ринку позакореневого живлення України

Інтермаг – лідер ринку позакореневого живлення України

ЗАСТАВКА

Застосування мікродобрив є невід’ємною частиною заходів щодо підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Роль мікроелементів в живленні рослин багатогранна. Мікроелементи прискорюють розвиток рослин і дозрівання насіння, підвищують стійкість рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища, ряду бактеріальних та грибних хвороб.

Велике значення має форма доступності мікроелементів для живлення рослин. Основною проблемою при застосуванні традиційних мінеральних форм мікроелементів є їх погана доступність при позакореневому підживленні та налипання суспензії при листковому живленні, що значно знижує їх засвоєння рослинами. Найбільш ефективними є біологічно активні мікроелементи в формі комплексонатів або хелатів  металів.

Це і стало основою для створення високоефективних мікродобрив придатних для використання на різних типах ґрунтів для різних груп сільськогосподарських культур.

Однією з провідних європейських компаній, що спеціалізуються на виробництві таких мікродобрив є компанія «ІНТЕРМАГ», яке  було засновано в 1988 році в Польщі.

ХАТА

Основним напрямком виробничої діяльності компанії «ІНТЕРМАГ» є виготовлення мікродобрив для позакореневого та кореневого підживлення. Накопичений багаторічний науково-дослідницький досвід, виробнича гнучкість, безперервне вдосконалення і модернізація технологічних процесів при тісній співпраці з найбільш відомими науково-дослідними інститутами Європи, дозволили створити багатий асортимент добрив, призначених для використання в рослинництві, садівництві, овочівництві, та в тепличних господарствах.

НАГРАМУЗЛЯНЕ Компанією «ІНТЕРМАГ» була розроблена технологія INT (Innovative Nutrient Transfer) для підвищення ефективності дії добрив та біостимуляторів шляхом покращення доступності і транспортування до різних органів і тканин рослини.

Основними перевагами даної технології є:

 • Швидке поглинання рослинами поживних та стимулюючих речовин
 • Швидкий транспорт поживних речовин всередину рослини
 • Швидка реакція рослин на листове підживлення
 • Більш ефективне використання рослинами стимулюючих речовин
 • Значне зниження ризику вимивання з дощем внесених добрив та ЗЗР

Компанія представляє на ринку кристалічні добрива, добрива-суспензії, рідкі та ультра гранульовані добрива.

ПІСОЧОК

Ультра мікрогранульовані хелати – мікрохелати виробляються у вигляді однокомпонентних сумішей - МІКРОХЕЛАТ® Zn-15 EDTA, МІКРОХЕЛАТ® Cu-15 EDTA, МІКРОХЕЛАТ® Mn-13 EDTA, МІКРОХЕЛАТ® Fe-13 EDTA, МІКРОХЕЛАТ®            Fe-11            DTPA                          і рекомендовані для застосування на польових, городніх, садових та тепличних культурах.

Їх перевагами є:

 • 100% розчинність у воді
 • Новітня унікальна структура ультра мікрогранул
 • Стабільність у розчинах та висока ефективність.

Рідкі добрива є як одно- та двокомпонентними, так і  багатокомпонентними.

Кристалічні водорозчинні добрива Інтермаг фосфо, Інтермаг нітро, Інтермаг опті і  Інтермаг калі призначені  для позакореневого підживлення рослин, фертигації, гідропоніки, для ефективного балансування і усунення нестачі мікроелементів: міді, заліза, цинку і марганцю. Також для позакореневого живлення рекомендується застосування кристалічних водорозчинних добрив «Мікрокомплекс» - Боросульф 8/11+ мікроелементи  і Сульфі.

КАНІСТРА Одним із здобутків компанії є створення високоефективного добрива з біостимулюючими властивостями Інтермаг – Титан, що містить сірку, магній, титан.

Дія Інтермаг-Титан спрямована на:

 • інтенсифікацію фотосинтезу та процесів метаболізму;
 • покращення переносу поживних речовин (добрив та ЗЗР) в тканини рослин
 • підвищення вітальності пилку, подовження часу запилення квіток;
 • підвищення стійкісті до стресів.
 • досягнення максимального ефекту при мінімальних витратах (рекомендована доза на гектар – 0.2-0.4 л/га – при 2-x кратному застосуванні).

Дослідами, що були проведені рядом наукових установ та селекційних станцій (Університет сільського господарства, м. Краків, селекційні станції рослинництва, Тарнов і  Каржничка та інших),   встановлено, що застосування Інтермаг-Титан впливає на схожість пилку та утворення пилкових трубок на яблуні - рослини утворюють сильний, здоровий пилок; збільшує біомасу наземної частини та коренів пшениці, значно збільшує вміст хлорофілу в листі озимої пшениці підвищує її урожайність.

На даний момент, вироблений асортимент складається з 180 позицій, який умовно можна поділити:

 • за видом – кристалічні, рідкі та суспензійні добрива;
 • за складом - моно і двоскладові( для ліквідації дефіциту певного елемента), комплексні (підібрані відповідно до вимог окремих культур); універсальні ( для застосування на декількох видах культур);.
 • за призначенням - для професійних с / г підприємств, фермерських господарств і приватного сектора; для садівництва, овочівництва та городництва; тепличних господарств.

Багатий асортимент добрив компанії вдалося розробити, створити, модернізувати і вдосконалити при тісній співпраці з авторитетними НДІ та передовими фермерськими господарствами протягом всієї історії розвитку компанії «ІНТЕРМАГ». На сьогодні він  відповідає високим вимогам впроваджених у виробництво Системам Менеджменту Якості - ISO 9001: 2009 і Охорони Навколишнього Середовища - ISO 14001: 2005.

Протягом останнього десятиліття добрива підприємства «ІНТЕРМАГ», завдяки високій якості і помірній ціні, знайшли широке застосування за межами Польщі: в Росії, Республіці Білорусь, Україні, Німеччині, Австрії, Румунії, Угорщині, Литві, Латвії, Естонії, Болгарії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Бразилії, Сполучених Штатax Америки.

Саме тому, компанія «ІНТЕРМАГ», по праву, займає одне з провідних місць на ринку мікродобрив України.  Основною конкурентною перевагою добрив компанії є гарантована найвища якість і помірна ціна.