Укравіт – національний виробник ЗЗР №1

Укравіт – національний виробник ЗЗР №1

РІПАК ТРАХТОР

В сучасних складних кліматичних умовах вирощування сільськогосподарських культур особливого значення набуває
своєчасний і високоякісний захист рослин із спільним використанням високоефективних пестицидів та добрив з мікроелементами, які відмінно використовуються у бакових сумішах та адаптовані до усіх ґрунтово-кліматичних зон.

Надійним помічником у вирішенні таких завдань є хімічні засоби захисту рослин від корпорації UKRAVIT. Продукція UKRAVIT з кожним роком набуває все більшої популярності серед аграріїв не тільки України, а й поза її межами.

Корпорація UKRAVIT аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, що інтенсивно застосовуються в сучасному ресурсоощадному землеробстві, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості компанії спрямовані на забезпечення попиту як у промисловому секторі, так і у секторі домогосподарств населення.

Компанія «Укравіт» була заснована в  1999 році. В той час була розроблена стратегія розвитку компанії, яка дозволила розробити і зареєструвати власні препарати ЗЗР, створити власне виробництво, налагодити постачання в агропромисловий сектор і, на сьогодні, компанія має найбільший асортимент продукції для хімічного захисту рослин та стає одним із лідерів на ринку ЗЗР України.

ЛОГО ХВАБРИКИ На сьогоднішній день «Фабрика агрохімікатів», яка входить до складу корпорації, виробляє понад 120 найменувань продукції найсучасніших препаративних форм - весь комплекс препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного сектору, а також засоби для знищення гризунів та побутових комах.
ЦЕХ ЦЕХ З КАНІСТРАМИ

Продукція корпорації лише в Україні застосовується на площі понад 2 мільйона гектарів.

Для присадибного використання створена лінійка препаратів ТМ «Аптека садівника».

Продукція ТМ «Аптека садівника» виробляється для господарів присадибних ділянок з метою ефективного захисту агрокультур від шкідників, хвороб та бур’янів, що дає можливість підвищити продуктивність культурних рослин на 30 - 50%.

Асортимент засобів захисту рослин представлений широким спектром гербіцидів, протруйників, фунгіцидів, інсектицидів.

КАНІСТРА_1 КАНІСТРА_2 КАНІСТРА_3 КАНІСТРА_4

Компанія постійно працює над розробкою нових препаратів. Так, в групі гербіцидів з’явилися Гліфовіт® Екстра, Голд Стар® Екстра, Селеніт® Макс, Селефіт® Екстра; серед протруйників - Матадор® Макс, Рекорд® Квадро;  фунгіциди - Дезарал® Екстра, Капітал®; інсектициди - Антикліщ Макс®, Антиколорад® Макс, Антихрущ® Люкс, Люкс Макси®

Препарати компанії забезпечують максимальний захист сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих видів комах, кліщів, гризунів, збудників хвороб рослин, а також бур’янів та дозволяють на сучасному рівні виробляти сільськогосподарську продукцію за європейськими стандартами.

Детальна інформація щодо асортименту препаратів та регламентів їх застосування представлена в каталозі  на нашому сайті.

Продукція Корпорації  «UKRAVIT» розфасовується у власну виготовлену на  автоматизованих лініях підприємстві тару Спеціалізовану тару ємністю від 15 мл до 20 л, яка розроблена та брендована ТМ «UKRAVIT» та «АПТЕКА САДІВНИКА».

 СТЕНД

Купуй українське!

 

 

 

ЧОМУ МИ ОБРАЛИ ТМ «UKRAVIT» ?

Основними конкурентними перевагами компанії є :

Сучасні виробничі потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий, науковий потенціал, високоосвічений менеджмент корпорації та досвід у сфері захисту рослин.

Великий асортимент усіх груп ЗЗР

Постійний, постадійний контроль продуктів які виробляються на автоматизованих лініях згідно діючих технічних умов. Головна увага сконцентрована на якості продукції, яка контролюється у власній атестованій лабораторії за допомогою сучасного обладнання  та суворий контроль , розпочинаючи із вхідної сировини.

Довготривала співпраця із світовим експертом в області якості продукції компанією SGS, яка перевіряє як сировини якість ,так і продукції за понад 20 показниками  та засвідчує це відповідними сертифікатами. З 2012 року продукція ТМ «UKRAVIT» має сертифікат якості ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT).

Надсучасне обладнання, що дозволяє виробляти власну тару, в тому числі і для агресивних речовин, що відповідає міжнародним показникам та стандартам якості.