Компанія “Арсенал Агро” – це колектив однодумців, об’єднаних спільною метою якнайкращого забезпечення потреб сільськогосподарських виробників нашого регіону.

Не дивлячись на “юний” вік компанії (вона працює на ринку сервісного обслуговування сільськогосподарських виробників з 2011 року), співробітники компанії є висококваліфікованими спеціалістами з багатим практичним досвідом роботи в аграрному секторі економіки і досконалим знанням нашого регіону.

Розуміючи потреби ринку та усвідомлюючи власну відповідальність за розроблені рекомендації, компанія до основних своїх пріоритетів відносить системний підхід, ефективні практичні рішення, виконання взятих на себе зобов’язань та повну відповідальність за кінцевий результат.

Нам властиве швидке реагування на зміну ситуації на полях, гнучкий підхід при розробці практичних рекомендацій, який значною мірою залежить від потреб та можливостей клієнтів. Ми допомагаємо оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих, так і в невеликих фермерських господарствах.

Завдяки розумінню проблем та їх вирішення маємо надійних партнерів та тривалу співпрацю з великою кількістю господарств.