AMINO ULTRA® Cu-24

Cu - 24% як гліцинат міді Мікроелементне добриво на основі амінокислоти
  • ультра швидке й ефективне постачання поживних речовин рослинам
  • швидке усунення симптомів нестачі поживних речовин
  • ідеальна розчинність і змішуваність із пестицидами
  • гліцин як транспортер мікроелементів швидко розкладається в природному середовищі
  • відсутність пилу при заливанні у ємність з водою
    Вміст діючих речовин:
  • 24%Мідь (Cu) 240 г/кг в комплексі з гліцином
  • 4.0%Азот (N) 40 г/кг
  • 25%Гліцин 250 г/кг
Розміри
25 кг
Опис продукту

AMINO ULTRA® Cu-24 – це органічно-мінеральне мікродобриво у формі ультрагрануляту, який ідеально і швидко розчиняється у воді. Мідь комплексується природним рослинним транспортером мікроелементів – амінокислотою гліцином.

Молекула міді (Cu) у формі амінокислотного комплексу в 4 рази менша, ніж звичайного хелату міді, завдяки чому вона набагато швидше переміщується та засвоюється рослинами. Дуже висока біодоступність міді пов’язана з наявністю амінокислоти – гліцину, яку рослина визнає компонентом власного метаболізму та використовує для внутрішньоклітинних процесів.

AMINO ULTRA® Cu-24 необхідний у випадку ґрунтових умов, що обмежують доступність міді для рослин (високий рН, високий вміст органіки). Ефективно усуває дефіцит міді та зменшує негативні наслідки такого періодичного дефіциту. Він також надзвичайно ефективний, коли потрібно швидко доставити мідь за дуже короткий час.

Мідь відіграє дуже важливу роль у рослинах, адже бере участь у виробленні сполучних тканин та транспортуванні поживних речовин. Достатня кількість міді підвищує механічну міцність рослин та їх здоров’я під час вирощування і зберігання. Мідь входить до складу ферментів, що підвищують інтенсивність дихання і фотосинтезу, а також впливає на білковий і вуглеводневий обмін. Головне значення міді – участь в утворенні окислювально-відновних ферментів, присутніх в активному центрі комплексу метал-білок (виступає як активатор біохімічних процесів). Мідь сприяє синтезу білка, впливаючи на азотний обмін в рослині, стимулює синтез вуглеводів, покращує надходження в рослини азоту і магнію, бере участь в ауксиновому і нуклеїновому обмінах, біосинтезі лігніну.

Дозування
AMINO ULTRA® Cu-24 слід застосовувати у вигляді водного розчину. Його можна використовувати разом з іншими препаратами після проведення тесту, що підтверджує можливість змішування.