АМІНОПРІМ

Органічний стимулятор регенерації Антистресовий амінокислотний комплекс
  • підвищення опірності рослин до стресу та підтримка регенерації рослин
  • підвищення ефективності та безпеки агрохімічних операцій
  • збільшення кількості і якості врожаю
Розміри
20 л
1000 л
Опис продукту

INTERMAG – АМІНОПРІМ – це органічний стимулятор – гідролізат білка високої якості, що має дуже високий вміст амінокислот і пептидів природного походження (50%).

INTERMAG – АМІНОПРІМ призначений для позакореневого застосування в сільськогосподарських та садових культурах з метою підвищення стійкості рослин до стресу та їх швидкого відновлення після стресових умов.

Амінокислоти, що входять до складу препарату, стимулюють синтез хлорофілу, є основними будівельними блоками рослинних клітин і прискорювачами відновлення тканин.

Рекомендується використовувати INTERMAG – АМІНОПРІМ разом з іншими агрохімікатами:

– амінокислоти, що використовуються разом з добривами, збільшують біодоступність поживних речовин,
– амінокислоти, що використовуються разом із засобами захисту рослин, знижують стрес, викликаний застосуванням препарату.

Крім того, деякі коротколанцюжкові пептиди, включені в препарат, характеризуються властивостями, які стимулюють ріст рослин і природні імунні механізми, а також мають властивості ад’ювантів.

Дозування
INTERMAG - АМІНОПРІМ застосовується у вигляді водного розчину. Його можна використовувати разом з іншими препаратами після проведення тесту, який підтверджує можливість змішування. Середня доза стимулятора INTERMAG - АМІНОПРІМ: 0,2-0,5 л / 100 л води. Профілактика у стресових умовах - зробити 2-4 внесення в поєднанні з іншими агрохімікатами кожні 14-21 днів в період інтенсивного росту і розвитку рослин, а також в періоди, критичні для формування розміру і якості врожаю (цвітіння, зав'язування плодів, зростання і розвитку частин рослин). Інтервенційний - INTERMAG - АМІНОПРІМ використовується кілька разів кожні 3-10 днів, починаючи відразу після виникнення несприятливих умов, для надання допомоги у швидкій регенерації рослин.