Фосфор – один з головних макроскладових, що підвищують врожайність та якість продукції рослинництва. Фосфор відіграє вирішальну роль при фотосинтезі, передачі енергії та диханні рослин, в передачі спадкових властивостей, утворенні клітинних мембран, прискорює перехід рослин в репродуктивну фазу, а також позитивно впливає на генеративні органи рослин, особливо важливі для культур, товарними органами яких є насіння і плоди (зернові, плодово-ягідні, більшість овочів).
Дефіцит фосфору спричиняє гальмування процесів росту, листя і молоді стебла набувають темно-зеленого або синьо-зеленого кольору, у плодових – стебла і окремі листки стають сизо-рожевими або набувають коричнево-зеленого забарвлення.
Калій – основний складник, що підвищує кількість і якість врожаю, стійкість рослин до стресів. Калій позитивно впливає на стійкість рослин до посухи, низьких температур, шкідників та грибкових захворювань, дозволяє рослинам економніше і продуктивніше використовувати воду, покращує процеси транспортування речовин в рослині і розвиток кореневої системи. Калій інтенсифікує синтез речовин і транспортування їх в репродуктивні органи рослин. Завдяки посиленню синтезу вітаміну С плоди набувають яскравішого забарвлення і аромату, довше зберігаються.
При дефіциті калію у рослин зменшується тургор, листки в’януть і поникають, стають гофрованими. Калійна нестача починається з країв листка – виникають світло-зелені плями, які при посиленні голодування стають коричневими.
INTERMAG – PK 10:18 – рідке фосфоро-калійне мікродобриво, що ефективно усуває дефіцит фосфору і калію в листках, активує фактори стійкості рослин і зменшує розвиток грибкових захворювань на зернових, кукурудзі, ріпаку, картоплі, помідорах, огірках, капустяних, перці, коренеплодах, цибулинних, полуницях, плодово-ягідних деревах та чагарниках, декоративних рослинах, насіннєвих травах.
Завдяки оптимальному співвідношенню фосфору та калію мікродобриво INTERMAG – PK 10:18 рекомендується як для осіннього підживлення – покращення зимостійкості рослин, так і весняного – активізації розвитку вегетативних частин, а також відразу після цвітіння – для підвищення параметрів якості врожаю.