ВАНАДУ

Zn – 2,0%, V – 1,6% Стимулятор росту
  • забезпечує збільшення синтезу цукрів
  • покращує якість врожаю
  • забезпечує високу ефективність у підвищенні продуктивності та якості врожаю рослин
    Вміст діючих речовин:
  • 2.0%Цинк (Zn)
  • 1.6%Ванадій (V)
Розміри
20 л
1000 л
Опис продукту

ВАНАДУ – це унікальний та винятковий стимулятор, який позитивно впливає на розмір та якість. Рекомендується для вирощування рослин з підземними комунікаціями.

ВАНАДУ своєю ефективністю зобов’язаний унікальній молекулі aVADIUM® – особливій запатентованій формі ванадію.

ВАНАДУ рекомендується для позакореневого внесення в сільськогосподарські та овочеві культури з метою стимулювання росту підземних частин та поліпшення якості врожаю.

ВАНАДУ позитивно впливає на фізіологічні функції рослин, що було підтверджено передовими дослідженнями на молекулярному рівні. Дослідження на молекулярному рівні дозволили визначити збільшення активності генів, що відповідають за унікальні функції:
– інтенсифікація виробництва цукру – позакореневе застосування ВАНАДУ збільшує майже в 4 рази активність гена, відповідального за виробництво цукру в листі;
– кращий транспорт цукрів до органів зберігання – у надземних частинах ВАНАДУ посилює активність гена, що бере участь у транспорті цукру з листя до підземних корисних частин рослин, більше ніж у 3 рази;
– більше накопичення цукру в органах зберігання – у коренях ВАНАДУ збільшує в 2,5 рази активність гена, який бере участь у зберіганні цукру в органах зберігання та підземних корисних частинах.

Дозування
Позакореневе застосування ВАНАДУ у вигляді водного розчину можна використовувати разом із позакореневими добривами після проведення тесту, щоб перевірити можливість виготовлення та використання багатокомпонентного розчину.